A Gentherm az autóipar vezető és dinamikusan  fejlődő vállalata, amely a gépjármű ülések és belső terek hőkomfortjával foglalkozik.

Világszerte 20 telephelyen 13.000 kollégánk dolgozik Európában, Ázsiában és Észak-Amerikában.
Munkatársaink minden nap azért dolgoznak, hogy vevőink termékeink és szolgáltatásaink minőségével mindenkor elégedettek legyenek.

Magyarországi csapatunk erősítése céljából, pilisszentiváni (Budapesttől 15 km-re fekvő) telephelyünkre keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖK

A TE FELADATAID:

  • Új termékek kifejlesztése a vevői igények alapján
  • Aktív kapcsolattartás a vevőkkel (OEM, TIER1) műszaki kérdésekben
  • Meglévő termékek továbbfejlesztése és módosítása
  • Termékdokumentációk elkészítése
  • Tesztelések tervezése, lebonyolítása, elemzése a társosztályokkal együttműködésben
  • Szükség szerint új anyagok bevezetése, közreműködés alapanyag DVP elkészítésében
  • DFMEA-k elkészítése

NÁLUNK A HELYED, HA:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel (gépész-, mechatronika vagy közlekedésmérnök),
  • Angol nyelvtudásod kommunikációképes,
  • Felhasználói szinten kezeled az MS Office-t, illetve a CAD rendszereket (CATIA ismeret előny),
  • rendelkezel 3 éves fejlesztői tapasztalattal (autóipar előny),
  • Problémamegoldó gondolkodás
  • Időbeosztási képesség
  • Precíz munkavégzés
  • Következetesség

AMIT AZ ALAPBÉREN FELÜL KÍNÁLUNK NEKED:

  • albérlet / utazási támogatás, ingyenes buszjárat Budapestről
  • 13. havi bér, célprémium, túlóra kifizetés
  • cafeteria
  • rugalmas munkaidő
  • egészségügyi szűrések, sportolási támogatás
  • széleskörű tréning palettáról választhatsz
  • változatos, kedvezményes saját étkező
  • rendszeres, izgalmas céges rendezvények

MUNKAVÉGZÉS HELYE: PILISSZENTIVÁN

Dolgozz Te is az autóipar egyik vezető vállalatánál!

Mi vár Rád a Gentherm innovatív és modern vállalatánál?  Változatos és kihívásokkal teli feladatok, jó csapatszellem, motiváló, nemzetközi munkakörnyezet, teljesítményfüggő javadalmazás, fejlődési lehetőség, rugalmas munkarend és változatos juttatások.

Pályázatod, önéletrajzod e-mailen várjuk a cv@gentherm.com címre. További információért keresd a HR igazgatóság munkatársait a fenti e-mail címen, illetve az alábbi telefonszámokon: +36 26-567-738, +36 26-567-957. További állásajánlataink: https://careers.gentherm.com.

Job Req ID:  6741

Job Segment: CAD, Drafting, Engineer, Application Engineering, Engineering