Állás megosztása

Raktárkezelő

állás

A Gentherm az autóipar vezető és dinamikusan  fejlődő vállalata, amely a gépjármű ülések és belső terek hőkomfortjával foglalkozik.

Világszerte 20 telephelyen 13.000 kollégánk dolgozik Európában, Ázsiában és Észak-Amerikában.
Munkatársaink minden nap azért dolgoznak, hogy vevőink termékeink és szolgáltatásaink minőségével mindenkor elégedettek legyenek.

Magyarországi csapatunk erősítése céljából, pilisszentiváni (Budapesttől 15 km-re fekvő) telephelyünkre keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

RAKTÁRKEZELŐ

A TE FELADATAID:

  • bevételezés,
  • megrendelési tételek raklaponkénti kigyűjtése a kommissionáló területre,
  • a megrendelések kézi scannerrel történő átkönyvelése,
  • kikönyvelt tételek az igénylést generáló részleghez, vagy áru átadási területre történő mozgatása,
  • termelési terület legyártott termékeinek bevételezése és a fel nem használt alapanyagainak visszavételezése és tárhelyre könyvelése,
  • az előírásokban meghatározott beszállítótól beérkező alapanyagok tömegmérési vizsgálatainak előkészítése és lefolytatása,
  • munkautasításoknak megfelelően végrehajtott készletleltár.

NÁLUNK A HELYED, HA:

  • minimum alapfokú végzettséged van,
  • targoncakezelő jogosítvány előny,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny,
  • MS Office és alapszintű SAP ismeret előny,
  • munkádat felelősségteljesen, illetve önállóan végzed,
  • megbízható vagy,
  • 2 műszakos munkarend nem jelent problémát,
  • alapszintű angol és/vagy német nyelvtudás előny.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes javadalmazás,
  • kellemes munkahelyi környezet.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: PILISSZENTIVÁN

Dolgozz Te is az autóipar egyik vezető vállalatánál!

Mi vár Rád a Gentherm innovatív és modern vállalatánál?  Változatos és kihívásokkal teli feladatok, jó csapatszellem, motiváló, nemzetközi munkakörnyezet, teljesítményfüggő javadalmazás, fejlődési lehetőség, rugalmas munkarend és változatos juttatások.

Pályázatod, önéletrajzod e-mailen várjuk a cv@gentherm.com címre. További információért keresd a HR igazgatóság munkatársait a fenti e-mail címen, illetve az alábbi telefonszámokon: +36 26-567-738, +36 26-567-957. További állásajánlataink: https://careers.gentherm.com.

Gentherm Hungary Kft. | 2084 Pilisszentiván | Bányatelep 14 | Tel.: +36 26-567-510 | Fax: +36 26-567-788 www.gentherm.com

Hely:

Pilisszentivan, BU, HU, 2084

Ország:  HU
Részleg:  Logistic
Job Req ID:  6362

GENTHERM HUNGARY KFT.

A Gentherm Hungary Kft. várja mindazokat, akik...

Teszt szöveg

  • Teszt szöveg

Teszt szöveg Teszt szöveg Teszt szöveg Teszt szöveg Teszt szöveg

A kiválasztás folyamata - Teszt szöveg

Kik interjúztatnak? - Teszt szöveg

>> Hogyan találsz el hozzánk?