A Gentherm az autóipar vezető és dinamikusan  fejlődő vállalata, amely a gépjármű ülések és belső terek hőkomfortjával foglalkozik.

Világszerte 20 telephelyen 13.000 kollégánk dolgozik Európában, Ázsiában és Észak-Amerikában.
Munkatársaink minden nap azért dolgoznak, hogy vevőink termékeink és szolgáltatásaink minőségével mindenkor elégedettek legyenek.

Magyarországi csapatunk erősítése céljából, pilisszentiváni (Budapesttől 15 km-re fekvő) telephelyünkre keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

ELEKTRONIKAI SZOFTVERFEJLESZTŐ GYAKORNOK - TRAINEE

A TE FELADATAID:

·         elektronikai fejlesztőmérnökök napi munkájának támogatása, részvétel a szoftverfejlesztési folyamatban,

·         szoftvermodulok elkészítése és tesztelése,

·         design- és tesztdokumentáció elkészítése,

·         fejlesztői mérések elvégzése, dokumentálása.

NÁLUNK A HELYED, HA:

·         felsőfokú villamosmérnök vagy műszaki informatika tanulmányokat folytatsz,

·         minimum heti 20 órában tudunk együtt dolgozni (heti 40 óra előny),

·         minimum 1 évig számíthatunk a munkádra,

·         angolul értesz és Téged is megértenek,

·         C programnyelven programoztál már (még ha alapszinten is), ezenkívül a mikrovezérlők programozása sem áll távol Tőled,

·         alapvető digitális és analóg áramköri ismeret birtokában vagy és ezeket labori körülmények között is már használtad,

·         ismersz integrált fejlesztőeszközöket, amelyek beágyazott szoftver fejlesztéséhez szolgálnak (pl. MPLAB IDE, CodeWarrior),

·         előnyt jelent, ha van tapasztalatod követelménykezelő és verziómenedzsment rendszerekkel.

AMIT AZ ÓRABÉREN FELÜL KÍNÁLUNK NEKED:

·         ingyenes buszjárat az Árpád hídtól,

·         változatos ételeket kínáló étkező az épületben,

·         izgalmas céges rendezvények évente többször.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: PILISSZENTIVÁN

·         design. és tesztdokumentáció elkészítése,

Dolgozz Te is az autóipar egyik vezető vállalatánál!

Mi vár Rád a Gentherm innovatív és modern vállalatánál?  Változatos és kihívásokkal teli feladatok, jó csapatszellem, motiváló, nemzetközi munkakörnyezet, teljesítményfüggő javadalmazás, fejlődési lehetőség, rugalmas munkarend és változatos juttatások.

Pályázatod, önéletrajzod e-mailen várjuk a cv@gentherm.com címre. További információért keresd a HR igazgatóság munkatársait a fenti e-mail címen, illetve az alábbi telefonszámokon: +36 26-567-738, +36 26-567-957. További állásajánlataink: https://careers.gentherm.com.

Gentherm Hungary Kft. | 2084 Pilisszentiván | Bányatelep 14 | Tel.: +36 26-567-510 | Fax: +36 26-567-788 www.gentherm.com

Job Req ID:  6522

Job Segment: Curriculum, Trainee, Engineer, Electronics Engineer, SEM, Education, Entry Level, Engineering, Marketing