A Gentherm az autóipar vezető és dinamikusan  fejlődő vállalata, amely a gépjármű ülések és belső terek hőkomfortjával foglalkozik.

Világszerte 20 telephelyen 13.000 kollégánk dolgozik Európában, Ázsiában és Észak-Amerikában.
Munkatársaink minden nap azért dolgoznak, hogy vevőink termékeink és szolgáltatásaink minőségével mindenkor elégedettek legyenek.

Magyarországi csapatunk erősítése céljából, pilisszentiváni (Budapesttől 15 km-re fekvő) telephelyünkre keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

ALAPANYAG KÖNYVELŐ

A TE FELADATAID:

  • bejövő számlák könyvelése (alapanyag, szolgáltatás);
  • mennyiségi és/vagy áreltérések kezelése, tisztázása;
  • számlák alátámasztó dokumentációjának ellenőrzése;
  • szállítói folyószámla egyeztetés;
  • havi zárásban való aktív részvétel;
  • SAP fejlesztésekben való részvétel, segítségnyújtás a kollégák részére;
  • ad-hoc riportok készítése, adatszolgáltatási tevékenység;
  • kapcsolattartási kötelezettség (elsősorban társvállalati kollégákkal és szállítókkal).

NÁLUNK A HELYED, HA:

  • mérlegképes könyvelő végzettséggel vagy pénzügyi-, számviteli területen szerzett egyetemi/ főiskolai diplomával rendelkezel;
  • minimum kommunikációképes az angol nyelvtudásod;
  • van legalább 3 éves tapasztalatod multinacionális környezetben (autóipari-, elektronikai termelővállalat előny);
  • magabiztosan dolgozol az SAP-ban;
  • munkavégzésed pontos és precíz;
  • jó figyelem-megosztási képességgel és rendszerszemlélettel rendelkezel.

AMIT AZ ALAPBÉREN FELÜL KÍNÁLUNK NEKED:

  • albérlet / utazási támogatás, ingyenes buszjárat Budapestről;
  • 13. havi bér, célprémium, túlóra kifizetés;
  • cafeteria;
  • rugalmas munkaidő;
  • egészségügyi szűrések, sportolási támogatás;
  • széleskörű tréning palettáról választhatsz;
  • változatos, kedvezményes saját étkező;
  • rendszeres, izgalmas céges rendezvények.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: PILISSZENTIVÁN

Dolgozz Te is az autóipar egyik vezető vállalatánál!

Mi vár Rád a Gentherm innovatív és modern vállalatánál?  Változatos és kihívásokkal teli feladatok, jó csapatszellem, motiváló, nemzetközi munkakörnyezet, teljesítményfüggő javadalmazás, fejlődési lehetőség, rugalmas munkarend és változatos juttatások.

Pályázatod, önéletrajzod e-mailen várjuk a cv@gentherm.com címre. További információért keresd a HR igazgatóság munkatársait a fenti e-mail címen, illetve az alábbi telefonszámokon: +36 26-567-957, +36 26-567-738. További állásajánlataink: https://careers.gentherm.com.

Gentherm Hungary Kft. | 2084 Pilisszentiván | Bányatelep 14 | Tel.: +36 26-567-510 | Fax: +36 26-567-788 www.gentherm.com

Job Req ID:  7001
Location:

Budapest, HU, 2084

Country:  HU
Date:  May 25, 2019

Job Segment: ERP, SAP, Technology