CSATLAKOZZ HOZZÁNK

TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖKKÉNT (német nyelvtudással)

A Gentherm az autóipar vezető és dinamikusan  fejlődő vállalata, amely a gépjármű ülések és belső terek hőkomfortjával foglalkozik.

Világszerte 20 telephelyen 11.000 kollégánk dolgozik Európában, Ázsiában és Észak-Amerikában. Munkatársaink minden nap azért dolgoznak, hogy vevőink termékeink és szolgáltatásaink minőségével mindenkor elégedettek legyenek.

Magyarországi csapatunk erősítése céljából, pilisszentiváni (Budapesttől 15 km-re fekvő) telephelyünkre keresünk kollégát a fenti pozícióba.

A TE FELADATAID:

  • Új termékek fejlesztése a vevői igények alapján;
  • Fejlesztési projektek műszaki kérdéseiben folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel (OEM, TIER1);
  • Együttműködés a társosztályokkal (gyártótelephelyek, helyi mintakészítés, sales, projektvezetés, logisztika, quality);
  • Javaslattétel meglévő termékek továbbfejlesztésére és módosítására;
  • Termékdokumentációk elkészítése;
  • Tesztelések tervezése, megrendelése, elemzése együttműködésben akkreditált tesztlaborunkkal;
  • Szükség szerint új anyagok bevezetése, közreműködés alapanyag DVP elkészítésében;
  • DFMEA-k elkészítése.

NÁLUNK A HELYED, HA:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel (gépész- vagy közlekedésmérnök);
  • Angol és német nyelvtudásod kommunikációképes és szívesen is használod munkád során;
  • Felhasználói szinten kezeled az MS Office-t, illetve a CAD rendszereket;
  • Rendelkezel 1-3 éves fejlesztői vagy autóipari tapasztalattal;
  • Téged is hajt az innováció, együtt tudsz fejlődni a vállalatunkkal, eredményekben gondolkodsz, miközben nem riadsz vissza a változásoktól.

AMIT A HAVIBÉREN FELÜL KÍNÁLUNK NEKED:

  • Albérlet / utazási támogatás;
  • Kötetlen munkarend, a munkaidő 50%-a jelenleg home office;
  • Éves bónusz, cafeteria;
  • Tréningek, fejlesztési programok;
  • Egészségügyi szűrések, sportolási támogatás;
  • Változatos, kedvezményes saját étkező;
  • A járványhelyzettől függően vállalati rendezvények.

Légy tagja egy multinacionális csapatnak, ahol fontos az egyén, a fejlődés és a csapatmunka.

Az ülésfűtések nemzetközi piacán vezető és növekvő vállalatként

folyamatosan fejlesztjük és gyártjuk autóipari komfort termékeinket, melyek közül a legkedveltebbek az ülésfűtések.

Partnereink között olyan márkák szerepelnek, mint Tesla, BMW, Audi, Ferrari, Porsche, Maserati, Bentley, Mercedes, VW, Ford, GM and Renault.

Csatlakozz hozzánk!

Pályázatod, önéletrajzod e-mailen várjuk a cv@gentherm.com címre, avagy regisztrálj és jelentkezz a karrier oldalunkon (https://careers.gentherm.com). További információért keresd a HR igazgatóság munkatársait a fenti e-mail címen, illetve az alábbi telefonszámokon: +36 26-567-738, +36 26-567-957.

Job Req ID:  8601
Country/Region:  HU
Published:  Jan 30, 2023

Job Segment: Drafting, Engineer, CAD, Engineering