A Gentherm az autóipar vezető és dinamikusan fejlődő vállalata, amely a gépjármű ülések és belső terek hőkomfortjával foglalkozik.

Világszerte 20 telephelyen 11.000 kollégánk dolgozik Európában, Ázsiában és Észak-Amerikában. Munkatársaink minden nap azért dolgoznak, hogy vevőink termékeink és szolgáltatásaink minőségével mindenkor elégedettek legyenek.

Magyarországi csapatunk erősítése céljából, pilisszentiváni (Budapesttől 15 km-re fekvő) telephelyünkre keresünk kollégát az alábbi pozícióba

SCS ENGINEER

A TE FELADATAID:

- új termékek (ülésklimatizálási rendszerek és alkatrészeik) fejlesztése a vevői igények alapján

- aktív kapcsolattartás a vevőkkel (OEM, TIER1) és beszállítókkal műszaki kérdésekben

- meglévő termékek továbbfejlesztése és módosítása

- termékdokumentációk elkészítése

- tesztelések tervezése, lebonyolítása, elemzése a társosztályokkal együttműködésben

- szükség szerint új anyagok bevezetése, közreműködés alapanyag DVP elkészítésében

- DFMEA-k elkészítése

NÁLUNK A HELYED, HA:

- felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel (gépész-, mechatronika vagy közlekedésmérnök)

- angol nyelvtudásod kommunikációképes (német nyelvtudás előny)

- felhasználói szinten kezeled az MS Office-t, illetve a CATIA és AutoCAD programokat

- rendelkezel 2 éves fejlesztői tapasztalattal és dolgoztál már az autóiparban

- van tapasztalatod a műanyagiparban

- PLM rendszer ismerete előny

- probléma-megoldó gondolkodás jellemez

- hatékonyan be tudod osztani az idődet

- fontos számodra, hogy munkádat precízen és pontosan végezd

- következetesség jellemez

AMIT A HAVIBÉREN FELÜL KÍNÁLUNK NEKED:

- albérlet / utazási támogatás

- kötetlen munkarend, nagyrészben home office-ból történő munkavégzés

- éves bónusz, cafeteria,

- tréningek, fejlesztési programok

- egészségügyi szűrések, sportolási támogatás

- változatos, kedvezményes saját étkező

- a járványhelyzettől függően vállalati rendezények

Légy tagja egy multinacionális csapatnak, ahol fontos az egyén, a fejlődés és a csapatmunka.

Az ülésfűtések nemzetközi piacán vezető és növekvő vállalatként

folyamatosan fejlesztjük és gyártjuk autóipari komfort termékeinket, melyek közül a legkedveltebbek az ülésfűtések.

Partnereink között olyan márkák szerepelnek, mint Audi, Bentley, BMW, Ferrari,

Lamborghini és Mercedes.

Csatlakozz hozzánk!

Pályázatod, önéletrajzod e-mailen várjuk a cv@gentherm.com címre, vagy regisztrálj és jelentkezz a karrier oldalunkon keresztül. További információért keresd a HR igazgatóság munkatársait a fenti e-mail címen, illetve az alábbi telefonszámokon: +36 26-567-738, +36 26-567-957.

Gentherm Hungary Kft. | 2084 Pilisszentiván | Bányatelep 14 | Tel.: +36 26-567-510 | Fax: +36 26-567-788 | www.gentherm.com

Job Req ID:  8423
Location:

Budapest, HU, 2084

Country/Region:  HU
Published:  Sep 17, 2022

Job Segment: Engineer, AutoCAD, CAD, Drafting, PLM, Engineering, Management