Loading...

A Gentherm az autóipar vezető és dinamikusan  fejlődő vállalata, amely a gépjármű ülések és belső terek hőkomfortjával foglalkozik.

Világszerte 20 telephelyen 13.000 kollégánk dolgozik Európában, Ázsiában és Észak-Amerikában. Munkatársaink minden nap azért dolgoznak, hogy vevőink termékeink és szolgáltatásaink minőségével mindenkor elégedettek legyenek.

Magyarországi csapatunk erősítése céljából, pilisszentiváni (Budapesttől 15 km-re fekvő) telephelyünkre keresünk kollégát az alábbi pozícióba

RAKTÁRKEZELŐ

A TE FELADATAID:

  • Bevételezés;
  • Megrendelési tételek raklaponkénti kigyűjtése a kommissionáló területre;
  • A megrendelések kézi scannerrel történő átkönyvelése;
  • Kikönyvelt tételek az igénylést generáló részleghez, vagy áru átadási területre történő mozgatása;
  • Termelési terület legyártott termékeinek bevételezése és a fel nem használt alapanyagainak visszavételezése és tárhelyre könyvelése;
  • Az előírásokban meghatározott beszállítótól beérkező alapanyagok tömegmérési vizsgálatainak előkészítése és lefolytatása;
  • Munkautasításoknak megfelelően végrehajtott készletleltár.

NÁLUNK A HELYED HA:

  • Minimum alapfokú végzettség;
  • Targoncakezelő jogosítvány előny;
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny;
  • MS Office és alapszintű SAP ismeret előny;
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés;
  • Megbízhatóság;
  • 2 műszak vállalása;
  • Alapszintű angol és/vagy német nyelvtudás előny.

AMIT A HAVIBÉREN FELÜL KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes javadalmazás;
  • Kellemes munkahelyi környezet;
  • Ingyenes céges buszjárat a környező településekről.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: PILISSZENTIVÁN

Dolgozz Te is az autóipar egyik vezető vállalatánál!

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésedet, önéletrajzodat az alábbi elérhetőségekre várjuk:

E-mail: cv@gentherm.com, Postacím: Gentherm Hungary Kft. Humánerőforrás igazgatósága

2084 Pilisszentiván, Bányatelep 14.

További információért kérjük, keresd bizalommal a Humánerőforrás igazgatóság munkatársait a 06-26/ 567-738, valamint a 06-26/ 567-957 telefonszámon.

Egyéb nyitott pozícióink: https://careers.gentherm.com

További információk a magyar vállalatról: https://careers.gentherm.com/?locale=hu_HU

Gentherm Hungary Kft. | 2084 Pilisszentiván | Bányatelep 14 | Tel.: +36 26-567-510 | Fax: +36 26-567-788 www.gentherm.com

Job Req ID:  7202
Location:

Budapest, HU, 2084

Country/Region:  HU
Date:

Job Segment: Logistics, ERP, SAP, TV, Operations, Technology, Creative