CSATLAKOZZ HOZZÁNK MINT

PROGRAM MANAGEMENT GYAKORNOK

A TE FELADATAID:

  • az autóipari fejlesztőközpontunk aktív tagjaként a program managerek munkájának támogatása a termékfejlesztési folyamat során, illetve az alábbi feladatok ellátása a PM szoftverben,
  • projekthez tartozó adatok meglétének ellenőrzése, követése, kezelése és archiválása,
  • a projekthez tartozó feladatok státuszának ellenőrzése,
  • a belső és a vevői megbeszélési protokoll alapján a nyitott feladatok rendszerben történő rögzítése,
  • a projekt státusz kapcsán folyamatos kapcsolattartás a program managerekkel,
  • a kapacitás áttekintők nyomonkövetése a kapcsolódó területek tekintetében.

NÁLUNK A HELYED, HA:

  • felsőfokú tanulmányokat folytatsz műszaki vagy gazdasági szakon,
  • minimum heti 24 órában tudunk együtt dolgozni (heti 40 óra előny),
  • minimum 1 évig számíthatunk a munkádra,
  • angolul értesz és Téged is megértenek,
  • magabiztosan használod a Microsoft Office programokat (Word, Excel, Powerpoint),
  • szeretnél tapasztalatot szerezni a program management területén,
  • szívesen dolgoznál egy diverz, multinacionális csapatban,
  • fontos számodra, hogy munkádat precízen és pontosan végezd.

AMIT A HAVIBÉREN FELÜL KÍNÁLUNK NEKED:

  • megismerkedhetsz egy autóipari multinacionális vállalat működésével,
  • valódi szakmai feladatok révén fejlődhetsz,
  • a város zajából kiszakadva, zöld környezetben végezheted a munkád.

Légy tagja egy multinacionális csapatnak, ahol fontos az egyén, a fejlődés és a csapatmunka.

Az ülésfűtések nemzetközi piacán vezető és növekvő vállalatként

folyamatosan fejlesztjük és gyártjuk autóipari komfort termékeinket, melyek közül a legkedveltebbek az ülésfűtések.

Partnereink között olyan márkák szerepelnek, mint Tesla, BMW, Audi, Ferrari, Porsche, Maserati, Bentley, Mercedes, VW, Ford, GM and Renault.

Csatlakozz hozzánk!

Pályázatod, önéletrajzod e-mailen várjuk a cv@gentherm.com címre, avagy regisztrálj és jelentkezz a karrier oldalunkon (https://careers.gentherm.com). További információért keresd a HR igazgatóság munkatársait a fenti e-mail címen, illetve az alábbi telefonszámokon: +36 26-567-738, +36 26-567-957.

Job Req ID:  8688
Location:

Budapest, HU, 2084

Country/Region:  HU
Published:  Nov 23, 2022

Job Segment: Program Manager, Sales Consultant, Manager, Management, Sales