A Gentherm az autóipar vezető és dinamikusan  fejlődő vállalata, amely a gépjármű ülések és belső terek hőkomfortjával foglalkozik.

Világszerte 20 telephelyen 13.000 munkatársunk dolgozik Európában, Ázsiában és Észak-Amerikában. Kollégáink minden nap azért dolgoznak, hogy vevőink termékeink és szolgáltatásaink minőségével mindenkor elégedettek legyenek.

Magyarországi csapatunk erősítése céljából, pilisszentiváni (Budapesttől 15 km-re fekvő) telephelyünkre keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

LABOR TESZTMÉRNÖK

A TE FELADATAID:

  • vizsgálatok előkészítése,
  • mechanikus és elektromos vizsgálatok végrehajtása vevői előírások szerint,
  • alapanyagok szakító-, nyújtó-, hajlító vizsgálatai,
  • gyengeáramú elektronikai mérések, teljesítményfelvételek, ellenállás mérések, homogenitás vizsgálatok elvégzése IR kamrával,
  • folyadéktesztek, klímakamrákban végzett környezeti szimulációk lefolytatása,
  • a mérési eredmények kiértékelése, az ehhez kapcsolódó dokumentációk elkészítése, szükség szerint azok vevőkkel történő egyeztetése,
  • kísérlettervezés, mérőrendszer megtervezése és felépítése,
  • a labor belső folyamatainak, eszközeinek, méréstechnikák fejlesztése,
  • közreműködés a labor eszközeinek, és az új mérési folyamatok standardizálásában.

NÁLUNK A HELYED, HA:

  • technikusi végzettséggel rendelkezel (villamosmérnök diploma előny),
  • erős kommunikációképes az angol nyelvtudásod (hiánya kizáró tényező),
  • előnyként értékeljük, ha németül is beszélsz,
  • van legalább 1-3 éves szakmai tapasztalatod, autóiparban szerzett tapasztalat előny (frissdiplomások jelentkezését is várjuk, amennyiben van releváns szakmai gyakorlatod),
  • rendelkezel rajzolvasási gyakorlattal,
  • ismered a méréstechnikát, a mérőszoftvereket (pl.: Labview, DASYlab),
  • buszrendszereket (CAN, LIN), mikrokontrollereket, és a Matlab-ot,
  • nem idegenek számodra a statisztikai módszerek (6Sigma, minitab),
  • hallottál már a metrológiai alapokról (mérési bizonytalanságok, MSA),
  • Téged is hajt az innováció, együtt tudsz fejlődni a vállalatunkkal, eredményekben gondolkodsz, miközben nem riadsz vissza a változásoktól.

AMIT AZ ALAPBÉREN FELÜL KÍNÁLUNK NEKED:

  • albérlet- / utazási támogatás, ingyenes buszjárat Budapestről,
  • 13. havi bér, célprémium, túlóra kifizetés, cafeteria,
  • rugalmas munkaidő, tréningek,
  • egészségügyi szűrések, sportolási támogatás,
  • változatos, kedvezményes saját étkező,
  • izgalmas céges rendezvények.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: PILISSZENTIVÁN

Dolgozz Te is az autóipar egyik vezető vállalatánál!

Mi vár Rád a Gentherm innovatív és modern vállalatánál?  Változatos és kihívásokkal teli feladatok, jó csapatszellem, motiváló, nemzetközi munkakörnyezet, teljesítményfüggő javadalmazás, fejlődési lehetőség, rugalmas munkarend és változatos juttatások.

Pályázatod, önéletrajzod e-mailen várjuk a cv@gentherm.com címre. További információért keresd a HR igazgatóság munkatársait a fenti e-mail címen, illetve az alábbi telefonszámokon: +36 26-567-957, +36 26-567-738. További állásajánlataink: https://careers.gentherm.com.

Gentherm Hungary Kft. | 2084 Pilisszentiván | Bányatelep 14 | Tel.: +36 26-567-510 | Fax: +36 26-567-788 | www.gentherm.com

Job Req ID:  7121
Location:

Budapest, HU, 2084

Country:  HU
Date:  Aug 2, 2019

Job Segment: Engineer, Engineering