Loading...

A Gentherm az autóipar vezető és dinamikusan  fejlődő vállalata, amely a gépjármű ülések és belső terek hőkomfortjával foglalkozik.

Világszerte 20 telephelyen 11.000 kollégánk dolgozik Európában, Ázsiában és Észak-Amerikában. Munkatársaink minden nap azért dolgoznak, hogy vevőink termékeink és szolgáltatásaink minőségével mindenkor elégedettek legyenek.

Magyarországi csapatunk erősítése céljából, pilisszentiváni (Budapesttől 15 km-re fekvő) telephelyünkre keresünk kollégát az alábbi pozícióba

Kontroller

A Te feladataid:

- vállalati kontrolling folyamatokban részvétel, valamint folyamatok javítása

- termelési kontrolling feladatok ellátása -> termelési riportok (hatékonyság, selejt)

- kontrolling havi zárás (költség allokáció, variancia analízis, WIP), aktív részvétel a havi, éves zárásban

- készletértékelés (mozgó áraás, standard árazás) -> tarifa és járulék kalkulációk

- intercompany árak karbantartása, monitoringja

- ad-hoc riportok készítése, adatszolgáltatási tevékenység

- kapcsolattartási kötelezettség (kiemelt tekintettel az európai szervezeten belül a társvállalati kontroller munkatársakra, a magyar pénzügyi és számviteli osztályra).

Nálunk a helyed, ha:

- közgazdasági végzettséggel rendelkezel,

- angol nyelvtudásod tárgyalóképes,

- felhasználói szinten kezeled az SAP intergrált vállalatirányítási rendszert,

min. 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel (termerlő- multinacionális környezetben, autóipari/elektronikai termelővállalat előny),

- jó figyelem-megosztási képességgel és rendszerszemlélettel rendelkezel,

- nyitott vagy az új dolgokra,

- jól és könnyen tudsz  kommunikálni,

- fontos számodta, hogy munkádat pontosan és precízen végezd.

Amit a havibéren felül kínálunk neked:

- albérlet/utazási támogatás

- kötetlen munkarend, a munkaidő 50%-a jelenleg home office

- éves bónusz, cafeteria

- tréningek, fejlesztési programok

- egészségügyi szűrések, sportolási támogatás

- változatos, kedvezményes saját étkező

- a járványhelyzettől függően vállalati rendezvények

Dolgozz Te is az autóipar egyik vezető vállalatánál!

Mi vár Rád a Gentherm innovatív és modern vállalatánál?  Változatos és kihívásokkal teli feladatok, jó csapatszellem, motiváló, nemzetközi munkakörnyezet, teljesítményfüggő javadalmazás, fejlődési lehetőség, rugalmas munkarend és változatos juttatások.

Pályázatod, önéletrajzod e-mailen várjuk a cv@gentherm.com címre. További információért keresd a HR igazgatóság munkatársait a fenti e-mail címen, illetve az alábbi telefonszámokon: +36 26-567-738, +36 26-567-957.

Job Req ID:  8164
Location:

Budapest, HU, 2084

Country/Region:  HU
Published:  Jan 14, 2022

Job Segment: ERP, SAP, Technology