Loading...

A Gentherm az autóipar vezető és dinamikusan  fejlődő vállalata, amely a gépjármű ülések és belső terek hőkomfortjával foglalkozik.

Világszerte 24 telephelyen 13.000 kollégánk dolgozik Európában, Ázsiában és Észak-Amerikában. Munkatársaink minden nap azért dolgoznak, hogy vevőink termékeink és szolgáltatásaink minőségével mindenkor elégedettek legyenek.

Magyarországi csapatunk erősítése céljából, pilisszentiváni (Budapesttől 15 km-re fekvő) telephelyünkre keresünk kollégát az alábbi pozícióba

KÜLKERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ (SZÁMLÁZÓ)

A TE FELADATAID:

- a vevőszolgálati csoport iránymutatása alapján számlák és egyéb szállítási dokumentációk kiállítása SAP-ban és azok megfelelő társterületekhez történő eljuttatása,

- intercompany járatok számlázása,

- a vevői igények és a tényleges kiszállítandó mennyiségbeli eltérések egyeztetése a vevői kiszállítással,

- egyeztetés, kapcsolattartás a kiszállítás folyamatáról a fuvarozócégek sofőrjeivel,

- CMR-ek készítése.

NÁLUNK A HELYED, HA:

- középfokú végzettséggel rendelkezel (logisztika szakirányú végzettség előny),

- hasonló munkakörben, szállítmányozó vállalatnál vagy termelő vállalatnál szereztél tapasztalatot, az nálunk előny,

- ha angolul értesz és téged is megértenek, az előnyt jelent,

- az Ms office-t felhasználói szinten kezeled, előny, ha használtál már SAP-t,

- tudod vállalni a 2 műszakos munkavégzést (6:00-14:30; 14:30-23:00),

- munkádat felelősségteljesen, precízen és önállóan végzed,

- rugalmasan állsz a feladataidhoz, terhelhető vagy és jó a figyelem megosztási képességed.

AMIT A HAVIBÉREN FELÜL KÍNÁLUNK:

- versenyképes javadalmazás,

- kellemes munkahelyi környezet,

- ingyenes céges buszjárat a környező településekről.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: PILISSZENTIVÁN

Dolgozz Te is az autóipar egyik vezető vállalatánál!

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, önéletrajzod az alábbi elérhetőségekre várjuk:

E-mail: cv@gentherm.com,

Postacím: Gentherm Hungary Kft. Humánerőforrás igazgatósága

2084 Pilisszentiván, Bányatelep 14.

További információért kérjük, keresd bizalommal a Humánerőforrás igazgatóság munkatársait a 06-26/ 567-738, valamint a 06-26/ 567-957 telefonszámon.

Egyéb állásaink: https://careers.gentherm.com

További információk a magyar vállalatról: https://careers.gentherm.com/?locale=hu_HU

Job Req ID:  7282
Location:

Budapest, HU, 2084

Country/Region:  HU
Date:

Job Segment: Logistics, ERP, SAP, Operations, Technology