Loading...

A Gentherm az autóipar vezető és dinamikusan  fejlődő vállalata, amely a gépjármű ülések és belső terek hőkomfortjával foglalkozik.

Világszerte 20 telephelyen 11.000 kollégánk dolgozik Európában, Ázsiában és Észak-Amerikában. Munkatársaink minden nap azért dolgoznak, hogy vevőink termékeink és szolgáltatásaink minőségével mindenkor elégedettek legyenek.

Magyarországi csapatunk erősítése céljából, pilisszentiváni (Budapesttől 15 km-re fekvő) telephelyünkre keresünk kollégát az alábbi pozícióba

Hardware Development Engineer

A Te feladataid:

- vevői specifikációk feldolgozása, követelmények analízise

- a hardverarchitektúra megtervezése

- az áramköri terv és PCB layout elkészítée (analóg és digitális áramköri elemekkel)

- hardver számítások (worst-case analyzis) és áramköri szimuláció elvégzése

- design review-k támogatása, műszaki egyeztetés a megrendelőkkel

- a rendszer és rendszerelemek működési módjának maghatárizása, vezérlési algoritmus tervezése

- prototípusgyártás és sorozatgyártás vitel támogatása

- teszttervek készítése (DVP&R) valamint a tesztelés felügyelete

Nálunk a helyed, ha:

- felsőfokú villamosmérnök végzettséggel rendelkezel (Bsc vagy Msc)

- ismersz valamilyen ármköri tervező szotftvert (pl. Altium Designer), és van tapasztaalatod a kapcsolási rajz és layout tervezésben

- rendelkezel legalább 2 év hardverfejlesztői tapasztalattal nagyszériás elektronikai termékhez kapcsolódóan, autóipari tapasztalat előnyt jelent

- autóipari szabványok és E/E rendszerekhez kapcsolódó követelmények ismerete

- van gyakorlatos az FMEA és az FTA módszerekben, vagy egyéb hibaanalízis eszköz használatában

- angol nyelvtudásod minimum kommunikációképes (szóban és írásban)

Amit a havibéren felül kínálunk neked:

- kötetlen munkarend, 50-70 % home officeból történő munkavégzés jelenleg

- albérlet/utazási támogatás

- éves bónusz, cafeteria

- tréningek, fejlesztési programok

- egészségügyi szűrések, sportolási támogatás

- változatos, kedvezményes saját étkező

- a járványhelyzettől függően vállalati rendezvények.

Munkavégzés helye: Pilisszentiván

Dolgozz Te is az autóipar egyik vezető vállalatánál!

Mi vár Rád a Gentherm innovatív és modern vállalatánál?  Változatos és kihívásokkal teli feladatok, jó csapatszellem, motiváló, nemzetközi munkakörnyezet, teljesítményfüggő javadalmazás, fejlődési lehetőség, rugalmas munkarend és változatos juttatások.

Pályázatod, önéletrajzod e-mailen várjuk a cv@gentherm.com címre. További információért keresd a HR igazgatóság munkatársait a fenti e-mail címen, illetve az alábbi telefonszámokon: +36 26-567-738, +36 26-567-957.

Job Req ID:  7933
Location:

Budapest, HU, 2084

Country/Region:  HU
Published:  Nov 28, 2021

Job Segment: Electronics Engineer, Engineer, Hardware Engineer, Engineering