CSATLAKOZZ HOZZÁNK MINT

ELEKTRONIKAI HARDVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

HARDWARE DEVELOPMENT ENGINEER

A TE FELADATAID:

  • vevői specifikációk feldolgozása, követelmények analízise,
  • a hardverarchitektúra megtervezése,
  • az áramköri terv és PCB layout elkészítése (analóg és digitális áramköri elemekkel),
  • hardver számítások (worst-case analízis) és áramköri szimuláció elvégzése,
  • design review-k támogatása, műszaki egyeztetés a megrendelőkkel,
  • a rendszer és rendszerelemek működési módjának meghatározása, vezérlési algoritmus tervezése,
  • prototípusgyártás és sorozatgyártásba vitel támogatása,
  • teszttervek készítése (DVP&R) valamint a tesztelés felügyelete.

NÁLUNK A HELYED, HA:

  • felsőfokú villamosmérnök végzettséggel rendelkezel (BSc vagy MSc),
  • ismersz valamilyen áramköri tervező szoftvert (pl. Altium Designer), és van tapasztalatod a kapcsolási rajz és layout tervezésben,
  • rendelkezel legalább 2 év hardverfejlesztői tapasztalattal nagyszériás elektronikai termékhez kapcsolódóan, autóipari tapasztalat előnyt jelent,
  • autóipari szabványok és E/E rendszerekhez kapcsolódó követelmények ismerete,
  • van gyakorlatod az FMEA és az FTA módszerekben, vagy egyéb hibaanalízis eszköz használatában,
  • angol nyelvtudásod minimum kommunikációképes (szóban és írásban).

AMIT A HAVIBÉREN FELÜL KÍNÁLUNK NEKED:

  • albérlet / utazási támogatás,
  • kötetlen munkarend, 50-70% home officeból történő munkavégzés jelenleg,
  • éves bónusz, cafeteria,
  • tréningek, fejlesztési programok,
  • egészségügyi szűrések, sportolási támogatás,
  • változatos, kedvezményes saját étkező,
  • a járványhelyzettől függően vállalati rendezvények.

Légy tagja egy multinacionális csapatnak, ahol fontos az egyén, a fejlődés és a csapatmunka.

Az ülésfűtések nemzetközi piacán vezető és növekvő vállalatként

folyamatosan fejlesztjük és gyártjuk autóipari komfort termékeinket, melyek közül a legkedveltebbek az ülésfűtések.

Partnereink között olyan márkák szerepelnek, mint Tesla, BMW, Audi, Ferrari, Porsche, Maserati, Bentley, Mercedes, VW, Ford, GM and Renault.

autóipar | elektronika | Gentherm | #OneGentherm

Csatlakozz hozzánk!

Pályázatod, önéletrajzod e-mailen várjuk a cv@gentherm.com címre, avagy regisztrálj és jelentkezz a karrier oldalunkon (https://careers.gentherm.com). További információért keresd a HR igazgatóság munkatársait a fenti e-mail címen, illetve az alábbi telefonszámokon: +36 26-567-738, +36 26-567-957.

Honlap: www.gentherm.com

Facebook: facebook.com/genthermhungary

LinkedIn: linkedin.com/company/gentherm-hungary

Tiktok: tiktok.com/@genthermhungary

Job Req ID:  8706
Country/Region:  HU
Published:  Jan 13, 2023

Job Segment: Hardware Engineer, Electronics Engineer, Engineer, Engineering