A Gentherm az autóipar vezető és dinamikusan fejlődő vállalata, amely a gépjármű ülések és belső terek hőkomfortjával foglalkozik.

Világszerte 20 telephelyen 11.000 kollégánk dolgozik Európában, Ázsiában és Észak-Amerikában. Munkatársaink minden nap azért dolgoznak, hogy vevőink termékeink és szolgáltatásaink minőségével mindenkor elégedettek legyenek.

Magyarországi csapatunk erősítése céljából, pilisszentiváni (Budapesttől 15 km-re fekvő) telephelyünkre keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

CAD TECHNIKUS

A TE FELADATAID:

- autó ülések klimatizálási elemeinek 2D-s és 3D-s tervezési részfeladatainak ellátása a gyárthatóság, beépíthetőség funkciók figyelembevételével a fejlesztési folyamat lépései során, úgyis mint: koncepciók kidolgozása, ajánlatkészítés támogatása, fejlesztés támogatása, tesztelés támogatása

- együttműködés társosztályokkal, társ telephelyekkel, beszállítókkal

- vevői és belső irányú adat (2D/3D file) kezelés és továbbítás

- 2D/3D-s file-ok vevői követelményeknek megfelelő készítése kezelése

- tűrésszámítások támogatása

- autóipari szabályok szerinti adminisztráció az érvényes PLM rendszerben

NÁLUNK A HELYED, HA:

- szakirányú technikusi végzettséggel rendelkezel

- angol nyelvtudásod kommunikációképes

- megbízható ismerettel rendelkezel 3D-s tervezőszoftverek kezelése terén (előnyt jelent, ha CATIA V5 szoftvert jól ismered)

- amennyiben dolgoztál már multikulturális és multinacionális környezetben, az előnyt jelent

- ha rendelkezel minimum 1-3 éve releváns tapasztalattal, az előnyt jelent

- előnyt jelent, ha ismered az autóipart és van tapasztalatod műanyag alkatrészek tervezésében vagy gyártásában

- adminisztrációs készséggel rendelkezel

- fontos számodra, hogy munkádat precízen és pontosan végezd

- problémamegoldó gondolkodás jellemez.

AMIT A HAVIBÉREN FELÜL KÍNÁLUNK NEKED:

- albérlet / utazási támogatás

- kötetlen munkarend, nagyrészben home office-ból történő munkavégzés

- éves bónusz, cafeteria

- tréningek, fejlesztési programok

- egészségügyi szűrések, sportolási támogatás

- változatos, kedvezményes saját étkező

- a járványhelyzettől függően vállalati rendezvények.

Légy tagja egy multinacionális csapatnak, ahol fontos az egyén, a fejlődés és a csapatmunka.

Az ülésfűtések nemzetközi piacán vezető és növekvő vállalatként

folyamatosan fejlesztjük és gyártjuk autóipari komfort termékeinket, melyek közül a legkedveltebbek az ülésfűtések.

Partnereink között olyan márkák szerepelnek, mint Audi, Bentley, BMW, Ferrari,

Lamborghini és Mercedes.

Dolgozz Te is az autóipar egyik vezető vállalatánál!

Mi vár Rád a Gentherm innovatív és modern vállalatánál? Változatos és kihívásokkal teli feladatok, jó csapatszellem, motiváló, nemzetközi munkakörnyezet, teljesítményfüggő javadalmazás, fejlődési lehetőség, rugalmas munkarend és változatos juttatások.

Pályázatod, önéletrajzod e-mailen várjuk a cv@gentherm.com címre, avagy regisztrálj és jelentkezz a karrier oldalunkon (https://careers.gentherm.com). További információért keresd a HR igazgatóság munkatársait a fenti e-mail címen, illetve az alábbi telefonszámokon: +36 26-567-738, +36 26-567-957.

Job Req ID:  8502
Location:

Budapest, HU, 2084

Country/Region:  HU
Published:  Sep 13, 2022

Job Segment: CAD, Drafting, Application Engineering, Engineer, PLM, Engineering, Management